• Tel: +90 224 482 50 72
  • Fax: +90 224 482 50 75
  • Mail: info@waterjetmarket.com
img img img
KMT Waterjet Streamline™ Serisi Pompalar STREAMLINE SERİLERİ

KMT Waterjet Streamline™ Serileri, yüksek performanslı waterjet teknolojisi pompalarıdır.
KMT Waterjet Streamline™ serisi pompalar en son teknolojiyi kullanarak kullanıcıya, yüksek verim ve kar sağlayan bir sistemi, kullanım kolaylığı ve güvenilirliği ile sağlar.
KMT Waterjet Sreamline ™ SL-V, 30, 50 ve 100 hp & KMT Waterjet Streamline ™ SL-V Plus Serisi 200 hp olmak üzere iki farklı çeşidi mevcuttur.

KMT Waterjet Streamline™  Pompa Avantajları

Tam Yeterlilik - Tek bir basınç artırıcı (intensifier) kesme işlemi için gerekli olan tüm basıncı üretebilmektedir.  60.000 psi basınç ile üretimin sürekliliği için opsiyonel yedek bir sistem kurmak basit bir işlemdir.
Daha Ergonomik Tasarım - Her iki tarafa açılabilen kapakları ve parçalar halinde veya tek parça halinde demonte edilebilen yüksek basınç artırıcısı (intensifier), tasarım esnasında düşünülen önemli bir önceliktir.
Daha İyi Yazılım Özellikleri - Yüksek teknoloji yazılımı ve yerleşik sensörleri ile yüksek koruma ve bilgilere anında erişim sağlar.
Uzun Vadeli Rekabet - SL-V pompaları gelecekte de uzun sürecek bir rekabet avantajı sağlamak için en son teknoloji ile dizayn edilmiştir.

KMT Waterjet Streamline™  Akıllı Tasarım Avantajları

Daha Uzun Süre Çalışma -
Bazı eksikliklerin ortadan kaldırarak ve malzemeleri değişimine giderek, önemli gelişimler elde edildi.
Hızlı Kesme – Sadece bacıncı artırmak yerine, 60.000 psi basınç ile daha hızlı ve temiz kenarlı sonuçlar elde etmek için makine güçlendirildi.

 

Web Tasarım & Programlama www.avgreklam.com