• Tel: +90 224 482 50 72
  • Fax: +90 224 482 50 75
  • Mail: info@waterjetmarket.com
img img img
KMT Waterjet E-Serisi Pompalar KMT E-Serisi pompalar, yüksek basınç ile kesim işlemlerini ekonomik biçimde sağlar. Streamline™ SL-V olarak da bilinen KMT E-serisi pompalar çok ekonomik bir fiyata, 50.000 psi su basıncı ile yüksek verimli üretim elde etmek için en popüler ve gerekli pompa özellikleri ile donatılmıştır.

KMT E-Serisi pompaları, pahalı olan lazer ve plazma kesim yöntemlerine alternatif olarak daha yüksek performans ve ekonomik kazanç sağlamak için tasarlamıştır. The system includes the most essential water jet cutting features of the full-featured

PLUS-Series


KMT Waterjet E-Serisi pompalar, granit ve plastik imalatı, titanyum işleme, metal kesme ve taş kesim için kullanılabilir. E-Serisi pompaların özellikle tasarlanma sebebi, verimliliğini ve fonksiyonelliğini sürdürürken, en üst düzey KMT pompası olan KMT Waterjet PRO-Serileri’nden daha uygun fiyatlı oluşudur. Aralarındaki temel fark, E-Serisi pompaların upgrade seçeneklerinin olmayışıdır. Buna rağmen E-Serisi pompaları, oransal kontrol veya  diğer makinelere ağ ile bağlanarak, saf su yada abrasif kesme fonksiyonlarını büyük bir güvenilirlik ile yerine getirecektir.

Web Tasarım & Programlama www.avgreklam.com