• Tel: +90 224 482 50 72
  • Fax: +90 224 482 50 75
  • Mail: info@waterjetmarket.com
img img img
WATERJET UYGULAMALARI          Farklı materyalleri kesmek için su kullanımı uygulanan en modern yöntemlerden biridir.  Çevreye dost olmasıyla birlikte maliyet verimi ile de diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında en uygun olanıdır. WATERJET su jeti teknolojisinin kullanımı rekabet gücünüzü ve karlılığınızı güçlendirecektir.

          Günümüzde WATERJET kesme teknolojisinin en çok kullanıldığı sektörlerden biri Otomotiv sanayidir. Bu modern ‘yeşil’ teknolojiden yararlanabilecek diğer uygulama alanları ise metal kesimi, mermer, fayans, seramik, granit ve taş kesimi, cam kesimi, tekstil sanayi, hava sanayi, kağıt ve kağıt ürünleri kesimi ve gıda sektörü olarak özetlenebilir. WATERJET teknolojisi, hassasiyet olarak gereksinimleri tam karşılaması ve maliyet verimi ile bu sektördeki şirketler tarafından kullanılmaktadır. Temel olarak WATERJET teknolojisi materyal kesimi olan her yerde kullanılabilir.

www.abbrobot.com; www.motomanrobot.com; www.comaurobot.com; www.kukarobotu.com; www.kmt-waterjet.net  ; www.kukarobotic.comwww.abbrobot.com ; www.motomanrobot.com ; www.comaurobot.com ; www.kukarobotu.com ; www.kmt-waterjet.netKMT waterjet Cutting pompa , FLOW waterjet Cutting pompa,   PROJET waterjet Cutting pompa,  WSI  waterjet Cutting pompa , KMT waterjet yedek parça , PROJET waterjet  yedek parça  , FLOW waterjet yedek parça, WSI waterjet yedek parça , KMT waterjet bakım  , PROJET waterjet  bakım  , FLOW waterjet bakım, WSI waterjet bakım ve  KMT waterjet servis  , PROJET waterjet  servis, FLOW waterjet servis , WSI waterjet servis , KMT , PROJET , FLOW , WSI waterjet ( su jeti  , sujeti ) spare parts için İlgili her türlü sorununuzda (su jeti waterjet – bakım , onarım , yedek parça , servis ) Waterjet Market  ) olarak  uzman teknik ekibimiz 7/24 hizmetinizde.

Web Tasarım & Programlama www.avgreklam.com